Travian: Turniej Travian 2012 nadchodzi

28.11.2011 o godzinie 11:05 w NewsyGry na przeglądarkęStrategiczne

Jeśli należycie do doświadczonych graczy przeglądarkowej strategii Travian, dzięki ruszającemu wkrótce Turniejowi Travian 2012 będziecie mieli okazję udowodnić graczom z całego świata, że to właśnie wy zasługujecie na miano najtrwardszego wojownika Travian.
Travian 4

Travian 4

Podczas międzynarodowego Turnieju Travian 2012 będziecie mogli poddać ostatecznej próbie wasze taktyczne umiejętności w grze na przeglądarkę Travian. Wydawca TravianGames (Miramagia, Travians) dziś właśnie dał zielone światło dla rundy kwalifikacyjnej. Już od dziś możecie więc zarejestrować się na jednym z 16 serwerów kwalifikacyjnych o podwójnej prędkości, a ponieważ ilość graczy mogących wziąć udział w Turnieju Travian 2012 jest ograniczona, musicie się pospieszyć z rejestracją. Runda kwalifikacyjna rozpocznie się piątego grudnia, a zgodnie z zapewnieniami wydawcy zakończy się w połowie przyszłego roku, kiedy to również oficjalnie ruszy bitwa finałowa turnieju.

W trakcie międzynarodowych rozgrywek Turnieju Traviana 2012 do zgarnięcia będą nagrody, a ich pula przekracza sumę 150 tysięcy Euro. Już teraz zbierzcie więc swoich przyjaciół i sojuszników i nie przegapcie kawalifikacji, bowiem tylko najlepsi gracze z najwyższymi wynikami będą mogli tworzyć historię gry na przeglądarkę Travian, biorąc udział w międzynarodowym Turnieju Travian 2012.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry na przeglądarkę, Strategiczne, Średniowiecze
Travian 4 ZdjęciaTravian 4 Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na przeglądarkę
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Travian 4 Tags
  • travian 4
  • travian
  • gry na przeglądarkę
  • gry strategiczne