Travian: Finał Europejskich Mistrzostw wystartuje w maju - Oficjalna strona jest online

28.04.2011 o godzinie 09:03 w NewsyGry na przeglądarkęStrategiczne

Od lipca roku 2010 toczą się na dziesięciu serwerach kwalifikacyjne rundy do Mistrzostw w grze Travian. Finałowa rozgrywka tego międzynarodowego konkursu rozpocznie się 18 maja. Wydawca TravianGames chce już wkrótce zaprosić 30.000 najlepszych graczy na wielką bitwę o Mistrzostwo w grze Travian.
Travian 4

Travian 4

Finał już nadchodzi! 18 maja rozpoczyna się finałowa runda Europejskiego Mistrzostwa. Zakwalifikowani gracze mogą wziąć udział w tym europejskim konkursie i walczyć z entuzjazmem o mistrzostwo w bezpłatnej grze strategicznej Travian.

Jeżeli się jeszcze nie zakwalifikowaliście, to macie szansę na zdobycie zaproszenia na serwer finałowy. Musicie się tylko zarejestrować na oficjalnej stronie Europejskich Mistrzostw.

Każdy z 30.000 najlepszych graczy może wziąć udział w finałowej rundzie. Jeżeli część zakwalifikowanych graczy zrezygnuje z miejsca na serwerze finałowym, to ci, co się nie zakwalifikowali, mają jeszcze szanse na otrzymanie zaproszeń.

Jeszcze nie jest wyjaśnione, jaką nagrodę otrzyma zwycięzca. Obecnie możecie zagłosować i tym samym zadecydować, co dostanie najlepszy z graczy.

Źródło: Oficjalna strona gry
Graj teraz w Travian 4
Gry na przeglądarkę, Strategiczne, Średniowiecze
Travian 4 ZdjęciaTravian 4 Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na przeglądarkę
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Travian 4 Tags
  • travian 4
  • travian
  • gry na przeglądarkę
  • gry strategiczne