Travian: Kilka niespodzianek i nowy serwer urodzinowy

16.09.2013 o godzinie 11:01 napisane przez Radosław Ciesielski w NewsyGry na przeglądarkęGry strategiczne

Travian 4

Travian 4

Gra strategiczna Travian świętuje już 9 urodziny! Spoglądając na ogólne tempo, w jakim starzeją się gry komputerowe oraz fakt, że mamy tu do czynienia z grą przeglądarkową, można byłoby powiedzieć, że Travian, jest już tym starszym, przystojnym panem typu Sean Connery. Niemniej nadal niestrudzony.

Z okazji urodzin przygotowano kilka niespodzianek dla aktywnych graczy. Zacznijmy od tego, że rozgrywkę rozpoczynacie, będąc już posiadaniu 500 punktów kultury (niespodzianka #1), co znacznie powinno przyśpieszyć cały proces założenia drugiej osady. A jak tylko wybudujecie drugą osadę, dostaniecie w nagrodę 50 złoty (niespodzianka #2). Mowa jest oczywiście o 50 monetach w grze. Niespodzianką #3 są zmiany oprawy graficznej, które wprowadził TravianGames aby zapewnić wam lepszą orientację.

Ciężko pracował aby zarobić 50 złotych. Koledzy jednak zazdroszczą.

Nie zapomnijmy jednak o głównej atrakcji urodzinowych obchodów. Jak już zapowiadaliśmy w ostatnim tygodniu, dnia dzisiejszego ruszył specjalny serwer urodzinowy. Jak obiecywał wydawca, serwer będzie oferował kilka opcji i funkcji, których domagało się społeczeństwo. Tak między innymi, udało się trochę złagodzić sytuację osad, w których jest budowany cud świata. Dotąd budowa cudu świata oznaczała ogromne wyzwanie dla graczy, ponieważ koszty utrzymania budowy oraz osady były astronomicznie wysokie. Od tej pory na urodzinowym serwerze koszty utrzymania osady, która wznosi cud świata, zostają zredukowane o 50 procent.

Życzymy dobrej zabawy!


Źródło: oficjalna strona gry / oficjalny blog
Graj teraz w Travian 4
Gry na przeglądarkę, Strategiczne, Średniowiecze
Travian 4 ZdjęciaTravian 4 Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na przeglądarkę
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Travian 4 Tags
  • travian 4
  • travian
  • gry na przeglądarkę
  • gry strategiczne