Travian: Urodzinowe wybryki

10.09.2013 o godzinie 11:00 napisane przez Radosław Ciesielski w NewsyGry na przeglądarkęGry strategiczne

Zbliżają się 9 urodziny gry Travian. Wydawca TravianGames postanowił z tej okazji wypróbować coś nowego. Na tajemniczym, urodzinowym serwerze będziecie mogli zagrać w specjalną wersję gry, która będzie obdarzona nowymi funkcjami. Nowy serwer wystartuje w następnym tygodniu, do tego czasu operator gry stopniowo będzie publikował informacje dotyczące nadchodzących innowacji.
Łącznie 9 nowych funkcji będzie na was czekać. Ogólnie rzecz biorąc będą się one składać ze zmian, których domagało się społeczeństwo gry. W każdym bądź razie tak obiecuje wydawca. Czekają was między innymi nowe szlaki handlowe oraz emancypacja plemienia NPCetowego, Natarów, którzy będą próbować się w wybudowaniu własnego cuda świata. Zerkając na nowo zainstalowany blog wydawcy, będziecie mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat nadchodzących nowości. Urodzinowy serwer startuje w następny poniedziałek, 16 września.  
Na tym nie koniec. Gdzieś na tle pracuje się już pilnie nad nową wersją gry Travian. Kolejna generacja gry, Travian 5, ma odpalić następnego roku.


Źródło: oficjalna strona gry / oficjalny blog
Graj teraz w Travian 4
Gry na przeglądarkę, Strategiczne, Średniowiecze
Travian 4 ZdjęciaTravian 4 Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na przeglądarkę
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Travian 4 Tags
  • travian 4
  • travian
  • gry na przeglądarkę
  • gry strategiczne